INGEN HINDRING: – Man trenger ikke å ha ph.d. for å drive med klinisk forskning, sier overlege og forsker Magnus Moksnes ved SiV, som selv er uten ph.d. og har vært sentral i oppbygningen av forskningspoliklinikken på Sykehuset i Vestfold.

Forskerens tips for å komme i gang med kliniske studier på lokalsykehus

Ikke vær allergisk mot industri og hold på med noe som er vanlig nok til at du har god tilgang på pasienter – her er alle tipsene fra overlege og forsker Magnus Moksnes ved Sykehuset i Vestfold.

Publisert

Vil du lese videre?

Registrer deg for å få tilgang til alt vårt pluss-innhold (du må registrere ny bruker selv om du allerede mottar våre nyhetsbrev).

DM Pluss for helsepersonell

0 kr

Gratis for helsepersonell ved å oppgi HPR-nummer.

Registrer deg

DM Pluss

49 kr

for de første 30 dagene, deretter 417 kr (eks. MVA) per måned. Ett års bindingstid. Oppsigelse mulig i prøveperiode. Betal via kort og Vipps.

Registrer deg

Bedriftsabonnement



Ta kontakt med oss så skreddersyr vi løsning for deg og din bedrift.

Les mer

Powered by Labrador CMS