ESMO BREAST CANCER 2024

DOKTORGRAD: Spesialist i patologi og phd. kandidat ved onkologisk avdeling, Akershus Universitetssykehus, Hossein Schandiz er til stede på ESMO Breast Cancer 2024 for å presentere deler av sin studie på Ki67 og undergrupper av DCIS.

Presenterte norsk studie i Berlin: – Vi tror en del av de som får omfattende behandling ikke hadde trengt å gå gjennom det

Phd.kandidat Hossein Schandiz er invitert til ESMOs brystkongress i Berlin for å presentere sine forskningsfunn på sammenhengen mellom vekstmarkøren Ki67 og undergrupper til forstadier av brystkreft (DCIS). 

Publisert Sist oppdatert

Vil du lese videre?

Registrer deg for å få tilgang til alt vårt pluss-innhold (du må registrere ny bruker selv om du allerede mottar våre nyhetsbrev).

DM Pluss for helsepersonell

0 kr

Gratis for helsepersonell ved å oppgi HPR-nummer.

Registrer deg

DM Pluss

49 kr

for de første 30 dagene, deretter 417 kr (eks. MVA) per måned. Ett års bindingstid. Oppsigelse mulig i prøveperiode. Betal via kort og Vipps.

Registrer deg

Bedriftsabonnement



Ta kontakt med oss så skreddersyr vi løsning for deg og din bedrift.

Les mer

Powered by Labrador CMS