Nyheter for deg som jobber i helsevesenet

 
  • DM Pharma
  • Annonsere
  • Kontakt oss
  • Nyhetsbrev
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
  • Ledig jobb
  • Logg inn

Redaksjonen


Nyhetstips og pressemeldinger
Sendes til redaksjonen@dagensmedisin.no

Bilde av Markus Moe
Ansvarlig redaktør
Markus Moe
Telefon: 918 93 815
markus.moe@dagensmedisin.no


Bilde av Geir Åge Heggelund
Journalist/debattansvarlig
Geir Åge Heggelund
Telefon: 412 17 157
geir.heggelund@dagensmedisin.no


Bilde av Lisbeth Nilsen
Journalist
Lisbeth Nilsen
Telefon: 482 76 048
lisbeth.nilsen@dagensmedisin.no


 Bilde av
Journalist
Anne Grete Storvik
Telefon: 450 73 971
anne.grete.storvik@dagensmedisin.no


Bilde av Målfrid
Journalist
Målfrid Bordvik
Telefon: 906 34 648
malfrid.bordvik@dagensmedisin.no


Bilde av Øyvind
Journalist
Øyvind Bosnes Engen
Telefon: 996 49 546
oyvind.bosnes.engen@dagensmedisin.no


Bilde av Anne Hafstad
Journalist, dr.philos
Anne Hafstad
Telefon: 917 93 973
anne.hafstad@dagensmedisin.no


Bilde av Lasse Moe
Digitaljournalist
Lasse Moe
Telefon: 920 31 232
lasse.moe@dagensmedisin.no


Layoutansvarlig Bilde av Per Corneliussen
Per Corneliussen
Telefon: 906 66 685
per.corneliussen@dagensmedisin.no


 

 


Nyheter fra startsiden

STYREVERV I STRID MED ETISKE REGLER

Ber statsråden rydde opp7

GENÈVE: WHO - Helseforsamlingen 2018

Norge med internasjonalt helse-initiativ

GENÈVE: WHO - Helseforsamlingen 2018

Ambisøse mål for verdenshelsen fra WHO

GENÈVE: WHO - Helseforsamlingen 2018

Antibiotikaresistens krever global satsing nå

TRØNDEROPPRØRETS FASTLEGEUNDERSØKELSE

Fastleger frykter å gjøre feil2

Kommende DM Arena-møter

Nyhetsbrev

Vil du abonnere på vårt nyhetsbrev?

Klikk her!

Annonse: