Nyheter for deg som jobber i helsevesenet

 
  • DM Pharma
  • Abonnere
  • Annonsere
  • Kontakt oss
  • Nyhetsbrev
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
  • Ledig jobb
  • Logg inn

Redaksjonen


Nyhetstips og pressemeldinger
Sendes til redaksjonen@dagensmedisin.no

Bilde av Markus Moe
Ansvarlig redaktør
Markus Moe
Telefon: 918 93 815
markus.moe@dagensmedisin.no


Bilde av Geir Åge Heggelund
Journalist/debattansvarlig
Geir Åge Heggelund
Telefon: 412 17 157
geir.heggelund@dagensmedisin.no


 Bilde av
Journalist
Anne Grete Storvik
Telefon: 450 73 971
anne.grete.storvik@dagensmedisin.no


Bilde av Julie Kalveland
Journalist
Julie Kalveland
Telefon: 926 26 568
julie@dagensmedisin.no


Bilde av Lasse Moe
Digitaljournalist
Lasse Moe
Telefon: 920 31 232
lasse.moe@dagensmedisin.no


BW_2018_okt29_LM_LarsBrockNilsen-7964.jpg
Digitaljournalist
Lars Brock Nilsen
Telefon: 408 99 768
lbn@dagensmedisin.no




 

Nyheter fra startsiden

Organdonasjons-striden

Nyhetsbrev

Vil du abonnere på vårt nyhetsbrev?

Klikk her!