Nyheter for deg som jobber i helsevesenet

 
  • DM Pharma
  • Annonsere
  • Kontakt oss
  • Nyhetsbrev
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
  • Ledig jobb
  • Logg inn

Redaksjonen


Nyhetstips og pressemeldinger
Sendes til redaksjonen@dagensmedisin.no

Bilde av Markus Moe
Ansvarlig redaktør
Markus Moe
Telefon: 918 93 815
markus.moe@dagensmedisin.no


Bilde av Geir Åge Heggelund
Journalist/debattansvarlig
Geir Åge Heggelund
Telefon: 412 17 157
geir.heggelund@dagensmedisin.no


Bilde av Lisbeth Nilsen
Journalist
Lisbeth Nilsen
Telefon: 482 76 048
lisbeth.nilsen@dagensmedisin.no


Bilde av
Journalist
Anne Grete Storvik
Telefon: 450 73 971
anne.grete.storvik@dagensmedisin.no


Bilde av Målfrid
Journalist
Målfrid Bordvik
Telefon: 906 34 648
malfrid.bordvik@dagensmedisin.no


Bilde av Vilde
Journalist
Vilde Sundstedt Baugstø
Telefon: 975 51 136
vilde.sundstedt.baugsto@dagensmedisin.no


Bilde av Øyvind
Journalist
Øyvind Bosnes Engen
Telefon: 996 49 546
oyvind.bosnes.engen@dagensmedisin.no


Bilde av Lasse Moe
Digitaljournalist
Lasse Moe
Telefon: 920 31 232
lasse.moe@dagensmedisin.no


Bilde av Per Corneliussen Layoutansvarlig
Per Corneliussen
Telefon: 906 66 685
per.corneliussen@dagensmedisin.no


 

 


 

Nyheter fra startsiden

HELSEKLAGE STREVER FORTSATT MED LANG SAKSBEHANDLINGSTID

Klagesaker må vente i opptil 2,5 år på behandling

HALVPARTEN AV LIS-LEGENE VED OUS RISIKERER Å STÅ UTEN JOBB

Høie om LIS-krisen: – OUS har ansvaret7

RIKSREVISJONENS KONTROLL MED STATLIGE SELSKAPER

– For dårlig samhandling bidrar til unødige reinnleggelser10

RIKSREVISJONENS KONTROLL MED STATLIGE SELSKAPER

Bare 1 av 6 helsepersonell oppgir bierverv2

HALVPARTEN AV LIS-LEGENE VED OUS RISIKERER Å STÅ UTEN JOBB

Ap-politiker: – Bent Høie må på banen9

550 LIS-LEGER VED OUS KAN STÅ UTEN JOBB

– OUS må selv rydde opp3

LEGER I SPESIALISERING VED OSLO UNIVERSITETSSYKEHUS:

– Halvparten av LIS-legene risikerer å miste jobben8

550 LIS-LEGER KAN STÅ UTEN JOBB

OUS: – Vi skviser ikke ut leger1

SYKEHUSPARTNER SKJULTE 333 MILLIONER

Har fortsatt tillit til Sykehuspartners direktør13

3200 kvinnelige leger og medisinstudenter bak opprop

Slår alarm om seksuell trakassering i norsk helsevesen8

IKT-SKANDALEN I HELSE SØR-ØST

Sykehuspartner skjulte 333 millioner3

SYKEHUSPARTNER SKJULTE 333 MILL.

– Helt utilgivelig9

Klar for finalen i sangkonkurransen

Medisinstudent kan vinne The Voice

Kommende DM Arena-møter

Nyhetsbrev

Vil du abonnere på vårt nyhetsbrev?

Klikk her!