Nyheter for deg som jobber i helsevesenet

 
  • DM Pharma
  • Annonsere
  • Kontakt oss
  • Nyhetsbrev
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
  • Ledig jobb
  • Logg inn

Redaksjonen


Nyhetstips og pressemeldinger
Sendes til redaksjonen@dagensmedisin.no

Bilde av Markus Moe
Ansvarlig redaktør
Markus Moe
Telefon: 918 93 815
markus.moe@dagensmedisin.no


Bilde av Geir Åge Heggelund
Journalist/debattansvarlig
Geir Åge Heggelund
Telefon: 412 17 157
geir.heggelund@dagensmedisin.no


Bilde av Lisbeth Nilsen
Journalist
Lisbeth Nilsen
Telefon: 482 76 048
lisbeth.nilsen@dagensmedisin.no


Bilde av
Journalist
Anne Grete Storvik
Telefon: 450 73 971
anne.grete.storvik@dagensmedisin.no


Bilde av Målfrid
Journalist
Målfrid Bordvik
Telefon: 906 34 648
malfrid.bordvik@dagensmedisin.no


Bilde av Vilde
Journalist
Vilde Sundstedt Baugstø
Telefon: 975 51 136
vilde.sundstedt.baugsto@dagensmedisin.no


Bilde av Øyvind
Journalist
Øyvind Bosnes Engen
Telefon: 996 49 546
oyvind.bosnes.engen@dagensmedisin.no


Bilde av Lasse Moe
Digitaljournalist
Lasse Moe
Telefon: 920 31 232
lasse.moe@dagensmedisin.no


Bilde av Per Corneliussen Layoutansvarlig
Per Corneliussen
Telefon: 906 66 685
per.corneliussen@dagensmedisin.no


 

 


 

Nyheter fra startsiden

FELLES VÅRKURS FOR OVERLEGENE OG YNGRE LEGER

– Et signal om at vi står sterkt samlet1

Innførte digital kurve i 2015

Får ikke ut antibiotikadata1

INNFØRER NY BEHANDLING FOR HJERNESLAG

– Jeg synes dette har gått skandaløst langsomt

NY BEHANDLING AV HJERNESLAG

– Overordnet styring er viktig1

Spesialisthelsetjeneste

Må sende vevsprøver i taxi2

SENDER HENVISNINGER I POSTEN

Ledelsen i Helse Sør-Øst: – Flaut6

SLV-JA TIL IMMUNTERAPI SOM FØRSTELINJEBEHANLDING

– Budsjettkonsekvenser på flere 100 millioner kroner1

Kommende DM Arena-møter

Nyhetsbrev

Vil du abonnere på vårt nyhetsbrev?

Klikk her!